Кришки

Фильтри Навігація

У вас лишилися запитання?

Залиште заявку і ми проконсультуємо вас

Виробництво пластикових та поліетиленових кришок

Сьогодні різноманіттю пластикової тари немає меж. Асортимент виробів складається з поліетиленового посуду, пластикових каністр, банок, флаконів, розпилювачів та ін. Така популяризація пластикових виробів обумовлена безліччю факторів - доступна ціна, зручність, практичність, ергономічність та багатофункціональність.

Компанія АСТ, починаючи з 1992 року, займається розробкою та виготовленням високоякісної пластикової продукції оптом. В каталозі товарів можна знайти товари для агрономічної, автомобільної, побутової, харчової промисловості, а також для медичних, промислових та будівельних галузей.

Читати далі

Окремим розділом каталогу товарів на сайті АСТ - є категорія «кришки». Тут серед представленого асортименту можна знайти моделі різних форм, діаметрів та кольорів, з вставками та без. Окрім стандартних варіантів пластикових кришок в каталозі представлені і більш незвичні пропозиції. Однією з таких є кришки з контрольним кільцем, які найчастіше використовують в фармакології, медицині та косметології. Завдяки наявності контрольного кільця виключається вірогідність небажаного відкриття флакону, наприклад, маленькими дітьми чи під час транспортування.

Кришка «сосок», як правило, використовується в пляшках для соусів та топінгів. Зручний та невеликий отвір на кінці носика, дає можливість контролювати дозировку видачі продукту. Додатково, поліетиленова кришка, оснащена невеликим ковпачком для закупорки отвору.

Поліетиленові кришки оптом у вигляді лійки. Якщо бути більш точними, то цей варіант поліетиленового виробу складно віднести до категорії «кришок». Правильніше буде назвати його насадкою, так як в лійці відсутня різьба для закручування. Фіксується лійка просто, зворотнім від носика кінцем, вставляється в отвір каністри до характерного звуку.

Найбільш економним варіантом вважається однокомпонентна та двокомпонентна кришка. Здача під реалізацію можлива, як з ущільнюючою прокладкою, так і без неї. На порядок вище по ціні та ергономічності стоять багатокомпонентні моделі кришок.

Замовити поліетиленові кришки оптом можна через сайт або менеджера компанії АСТ.

Переваги поліетиленових кришок від компанії АСТ

Виробництво пластикових кришок - це складний процес, який вимагає дотримання норм та стандартів. Компанія АСТ, в процесі своєї роботи, керується наступними принципами:

 1. Екологічність продукції. Для виготовлення пластикових кришок оптом використовується лише якісна сертифікована сировина, яка безпечна для здоров’я людини та навколишнього середовища. Матеріал не виділяє у повітря шкідливих та токсичних речовин, не вступає у хімічні реакції з продуктами, розфасованими у ємність.
 2. Герметичність. Під час виробництва поліетиленових кришок беруться до уваги самі найменші деталі, встановлюють спеціальні ущільнювачі. Це необхідно для того, аби виключити вірогідність потрапляння повітря в середину ємності.
 3. Ергономічність. Особливу увагу в процесі розробки макету кришки приділяють зручності виробу. Споживачеві має бути комфортно відчиняти і зачиняти пляшку.
 4. Дотримання санітарно-гігієнічних норм під час виробництва пластикових кришок. Конструкція виробу змодельована таким чином, що на її внутрішній поверхності не накопичуються бактерії.

В випадку коли під час виготовлення пластикової продукції, не дотримуватися вищеперерахованих норм, може постраждати не тільки репутація компанії-виробника та реалізатора товару, але й здоров’я кінцевого споживача.

Етапи виробництва поліетиленових кришок

Одним із найбільших виробників пластикової продукції в Україні є компанія АСТ, яка одна із перших започаткувала складний процес виготовлення:

 1. Перевірка якості сировини.
 2. Пластифікація матеріалів та додавання фарбників.
 3. Розподіл підготовленої сировини по відповідним формам.
 4. Етап пресування та охолодження виробу.
 5. Шліфування виробу, за необхідністю.
 6. Відправка готового продукту до цеху фасування.

Пластикові кришки від АСТ - вибір споживача

Чому споживачі обирають товари від АСТ? Давайте обґрунтуємо відповідь на це питання:

 • Доступна ціна;
 • Висока якість продукції;
 • Виготовлення поліетиленових кришок оптом;
 • Доставка товара на спеціалізованому транспорті компанії в будь-який регіон країни - Одеса, Київ, Хмельницький;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта з можливістю виконання персонального замовлення;
 • Швидкі терміни виконання замовлення.

Якість, практичність та екологічність - основні переваги продукції АСТ. Тому, якщо ви турбуєтесь про своїх клієнтів, репутацію бренду та навколишнє середовище, замовляйте кришки у виробника АСТ.