В останні кілька десятиліть, сучасна медицина робить великі кроки вперед у розробці лікарських засобів. Всілякі пігулки, порошки, таблетки та сиропи є в домашній аптечці кожного українця. Також, в фармакології розвиненою галуззю стала розробка різноманітних антисептичних та дезінфікуючих засобів. На ряду с цим, з’явилася необхідність виробництва медичних пластикових пляшок у великій кількості. І якщо раніше, більшість медикаментів реалізовували у скляній тарі, то сьогодні скло все частіше замінюють на пластик. Давайте розберемося, чому пластикові банки для медицини поступово витісняють скло.
Переваги пластикової продукції в порівнянні зі скляними виробами
Досить довгий період часу людям нав’язували думку про те, що пластик є токсичним матеріалом, який виділяє у повітря шкідливі для навколишнього середовища речовини. Раніше вважалося, що пластик може викликати в людини алергію та, навіть, онкологічні захворювання. Пластмасові ємності не використовували для зберігання продуктів харчування та ліків. Єдиною перевагою пластикових виробів того часу вважалася дешивизна.
І можливо, частина правди в цих слова і була. Але з часу формування такої думки пройшло більше 70 років. Це означає, що змінилися не тільки технології виробництва тари для медицини та інших потреб, але й змінилася якість самої сировини.
Для виготовлення сучасних пластикових баночок для медицини, компанія АСТ використовує європейську сертифіковану PCR-сировину, а також біорозкладний пластик. Тара для медицини з біорозкладного пластику, після закінчення строку експлуатації, відправляється на утилізацію до спеціальних сховищ. Там, з плином часу, пластик розкладається на неорганічні та органічні сполуки, які спроможні природним шляхом включатися в харчовий ланцюг. Тим самим не спричиняючи шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людини.
Ще однією перевагою процесу виробництва медичних пластикових пляшок є використання сучасного енергоефективного обладнання. Завдячуючи новітнім технологіям, сьогодні, вироби з пластику мають значно меншу вагу, що самим безпосереднім чином знижує кількість пластику у навколишньому середовищі.
Продовжуючи тему безпечності пластикових ємностей для медицини, приведемо факти, які спростовують інформацію про високий рівень екологічності скляних виробів.
За інформацією, яку оприлюднили британські вчені, стало зрозумілим, що під час виготовлення скла, такого ж об’єму, як і пластику, потрібно витрати майже вдвічі більше енергії.
Наступним моментом, який свідчить про нераціональність виробництва скляної продукції, є витрата великої кількості природного ресурсу, а саме піска. Щорічно на це йде близько 50 тис. тон піску, який поступово може стати дефіцитною ланкою світових запасів.
Згідно статистичних даних, лише 30% скляних виробів підлягають вторинній переробці. Інші 70% безкорисно спочивають на свалках.
Всім нам відомо про велику вагу скла, у порівнянні з масою пластику. З цього слідує, що для перевезення скляної продукції потребується значно більше паливного ресурсу. Як підсумок, при транспортуванні скла, у повітря потрапляє значно більше вихлопних газів, які забруднюють екологію, ніж при перевезенні пластику.
Саме з цих причин, сьогодні, більшість фармакологічних компаній віддають перевагу пластиковим банкам для медицини.
Виробництво медичних пластикових пляшок ТМ АСТ
Під час виробництва пластикових банок для медицини компанія АСТ використовує декілька технологій та методів:
-
Ротаційне формування дозволяє на виході отримати безшовний, міцний та стійкий до механічних подразнень пластиковий виріб.
-
Видування - метод базується на розплавлаві сировини за допомогою спеціальної установки. За рахунок дії високої температури матеріал стає пластичним, що дає можливість надати заготівлі необхідно форму. Далі її поміщають у спеціальний герметичний резервуар, який наповнюється повітрям. Цей процес забезпечує набуття правильної геометричної форми виробу.
-
Безшовне зварювання з використанням листових матеріалів. Найперший етап - складання усіх елементів листових матеріалів по стиках. Потім, під дією тиску, на заготівлю подають потік гарячого повітря, за рахунок чого вона стає пластичною. Далі йде процес формування виробу з додаванням необхідних комплектуючих елементів - тримач, лійка, тощо. Завершальний етап - шліфовка поверхності виробу та стиків.
Серед асортименту товару ТМ АСТ можна знайти безліч медичних пластикових пляшок - каністри різного об’єму, флакони, санітайзери, трігери, каністри та ін.
Всі категорії продукції виготовлені з якісного сертифікованого матеріалу, що гарантує цілісність тари під час транспортування. Будь-які різновиди деформацій та пошкоджень виключаються з вірогідністю 98%.
Кожен виріб комплектований кришкою, яка міцно закручується та забезпечує герметичні властивості. Хочется сказати ще декілька слів про кришки, різновидів яких налічується близько 10 одиниць. Це можуть бути, як звичайні однокомпонентні або двокомпонентні вироби, так і кришки з додатковим ущільнювачем чи контрольним кільцем.
Якщо в каталозі товару не виявилось необхідної тари для медицини, тоді рекомендуємо зв’язатися з менеджером компанії, спільно з яким можна розробити індивідуальний макет власної пластикової тари.
В залежності від об’єму замовленої партії, пластикові баночки для медицини можуть бути відправлені, як поштовою службою, так і на вантажному автомобілі компанії. Доставка товару відбувається в найкоротші терміни незалежно від регіону ( Київ, Льві, Хмельницький та ін. міста).