Одна із багатьох галузей, яка не в змозі обійтися без пластикової продукції - сфера виробництва побутової хімії. Адже асортимент побутових товарів складається з великої кількості хімічних засобів для домашнього використання - рідини для очищення кухонних поверхонь, підлоги, засоби для миття посуду, дезінфікуючі засоби, рідкі пральні порошки та ін.
Найбільше підприємство України з виробництва ємностей для побутової хімії - компанія АСТ, яка функціонує з 1992 року. Основні принципи, якими користується у своїй роботі АСТ - це комплексний підхід, який базується на створенні якісної, безпечної та ергономічної продукції.
Асортимент товару АСТ
Всі ємності для побутової хімії, представлені в каталозі інтернет-магазину АСТ різняться своїм видом, формою та літражем. Більш детально розглянемо кожну категорію упаковок для побутової хімії:
-
Каністри, об’ємом від 0,25 л до 20 л. Моделі, об'єм яких більший за 2 л, найчастіше, виготовляють з ручкою, завдяки якій зручно переносити та використовувати хімічний засіб. Додатково, каністри можуть комплектуватися лійкою, яка ергономічно зафіксована у ніші на поверхності виробу. Для того, щоб скористуватися лійкою достатньо відкрутити кришку та вставити її у отвір каністри. Почувши характерний звук клацання, будьте впевнені, лінійка надійно зафіксована у отворі і готова до безпечного використання. Крім вище перерахованих характеристик, каністри відрізняються за своєю формою - від округлих варіантів, до моделей з чіткими кутами. Найчастіше каністри використовують оптові виробники побутової хімії.
-
Санітайзери - зручні та ергономічні пляшки, які призначені для зберігання дезінфікуючих засобів. На сайті представлені об’єми в 1 л. Санітайзери використовують майже у всіх сферах життєдіяльності людини.
-
Пляшки для побутової хімії можуть бути використані для зберігання будь-яких засобів (пральний порошок, білизна та ін.). Надійна фіксація кришки виключає вірогідність небажаного відкриття пляшки. Представлені моделі в об’ємах 0,5 л та 1 л.
-
Трігер - зручна та ергономічна пляшка сплюснутої форми з розпилювачем. Практичність використання трігеру обумовлена наявністю спеціальної зони для комфортного тримання у руці, а також можливістю регулювання напору та радіусу струменю. Найчастіше, в такі ємності для побутової хімії фасують засоби для очищення скляних поверхності та кахелю.
-
Флакони для побутової хімії мають невеликий об'єм, від 0,1 л до 1 л. Компактний розмір та кришка з надійною фіксацією забезпечують зручність експлуатації. Флакони ідеально підходять для зберігання таблетованих хімічних засобів, наприклад, таблетки для очищення кавомашини.
-
Окрім всього вищеперерахованого, компанія АТС займається виробництвом пластикових кришок, які можна купити окремо від ємності. Це може бути, як сама звичайна однокомпонентна або двокомпонентна кришка, так і кришка зі спеціальним контрольним кільцем. Другий варіант виробу забезпечує ще більший рівень захисту від пролиття вмісту ємності.
Якщо серед каталогу ємностей для побутової хімії клієнт не знайшов потрібний варіант, спеціалісти компанії готові розробити ексклюзивний макет на замовлення. Для зв’язку з менеджерами компанії потрібно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону або замовити зворотній дзвінок.
Технології виробництва пластикової продукції: методи, сировина
Саме перше, що хочеться зазначити перед тим, як перейти до методів виробництва флаконів для побутової хімії, це те, що в своїй роботі компанія АСТ використовує лише високоякісні матеріали. Перший різновид сировини - сертифікований європейський PCR-матеріал, другий - біорозкладний пластик.
Використання матеріалів високої якості дозволяє не тільки отримувати міцну та практичну продукцію. Якісна сировина - це основа піклування про навколишнє середовище. Після закінчення терміну експлуатації ємностей з біорозкладного пластику, відходи утилізують природнім шляхом. Вироби відправляють у спеціальне сховище, в якому, через деякий час, пластик починає розпадатись на органічні та неорганічні сполуки. Ці сполуки, за своїм хімічним складом, ідеально вписуються у харчовий ланцюг, який не завдає шкоди екології.
Вся продукція ТМ АСТ пройшла якісні випробування в багатьох країнах ЄС та набула сертифікації рівня UN.
В процесі виробництва пляшок для побутової хімії спеціалісти АСТ задіюють сучасне енергоефективне обладнання. За рахунок цього вироби із пластику мають меншу вагу, на відміну від виробів з поліетилену, які виготовляють за застарілими технологіями. Невелика вага пластикової тари - це, також, один із способів збереження світової екології.
Методи та технології виробництва
Настав час більш детальніше розглянути методи, які використовуються компанією АСТ, для виробництва пластикової тари:
-
Технологія ротаційного формування допомагає на виході отримувати безшовну продукцію, основна перевага якої - міцність. Такі вироби менш схильні до передчасної деформації, а також стійкі до механічних пошкоджень.
-
Метод видування. Перед тим, як надати заготівлі необхідну форму, її піддають впливу гарячої температури за допомогою екструдера ( спеціальний інструмент який розправляє сировини та робить її еластичною). Далі підготовлену сировину розміщують у спеціальну форму, яку герметично зачиняють. До форми під’єднують спеціальну шлангу, та під високим тиском подають повітря в середину. Завдяки цьому процесу, майбутній виріб набуває чітких геометричних параметрів.
-
Метод безшовного зварювання. Принцип технології базується на тому, що всі елементи пластикового виробу зварюють між собою по стикам. Для цього беруть необхідну кількість листових елементів, з’єднуючи їх між собою по стикам, та під дією потоку гарячого повітря, зварюють між собою. Під впливом високої температури матеріал стає еластичним, що дозволяє надати йому потрібної форми та, при необхідності, додати інші конструктивні елементи (ручку, носик і т.д.). Після завершення цього етапу, виріб охолоджують та направляють до шліфувального цеху, в якому ємність остаточно набуває товарного вигляду.
Замовити пляшки для побутової хімії АСТ можна прямо зараз. Доставка товару відбувається по всім регіонам України (Київ, Львів, Хмельницький та ін.). Перевезення великих партій товару здійснюється на спеціалізованому транспорті компанії.